Je nutné se na Bazoš registrovat?

Na rozdíl od některých jiných internetových bazarů, na bazos.cz se nemusíte před vložením svého inzerátu registrovat. Můžete tedy svůj inzerát vložit rovnou a celý proces je tak rychlejší a jednodušší.

Hodnocení uživatelů

Součástí bazaru Bazoš.czje také hodnocení uživatelů. Odkaz na tuto funkci nalezneme v horní části stránky a po kliknutí na něj se nám zobrazí stránka, kde po vyplnění e-mailu a telefonního čísla můžeme zobrazit inzeráty od vybraného uživatele. Pokud klikneme na tlačítko Ohodnotit uživatele, objeví se nám stránka s formulářem, ve kterém můžeme konkrétního uživatele bazaru ohodnotit. Nejdříve musíme vyplnit údaje o tom, koho hodnotíme – jméno, telefonní číslo a mailovou adresu. Následně přistoupíme k samotnému hodnocení uživatele, kdy nejdříve vybereme typ hodnocení a to buď kladné, záporné a nebo bez hodnocení. Poté napíšeme samotný text hodnocení, vyplníme svoje jméno a e-mail, případně i telefonní číslo. Pak už jen klikneme na Odeslat a tím je naše hodnocení dokončeno.

Podmínky a pravidla

Inzerování na stránce Bazoš má samozřejmě řadu podmínek a omezení. Je zde zakázána inzerce např. cigaret, potravinových doplňků, léků, pohonných hmot, přípravků na hubnutí, reklam na multilevel marektingy, emailingy a jiné podobné systémy, erotické inzeráty, půjčky a úvěry atd. Podrobné podmínky a pravidla, kterými se uživatelé této stránky musí řidit najdeme pod odkazem Podmínky, který je umístěn v dolní části stránky.

Česká pošta je podnik s největším počtem zaměstnanců v ČR. Portál Jobs.cz nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů. Avízo je oblíbený online bazar. Sbazar je internetový bazar a inzertní portál, kam lze zadávát inzeráty zdarma.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Bazoš a mají pouze informativní charakter.


Sponzorované odkazy:


Hubnutí kvalitně a rychle s našimi odbornými poradci. Servis24 přihlášení provedete během vteřiny. Jak se rychle přihlásit do Servis24 Internetbankingu? Postup pro přihlašování do Servis24 internetového bankovnictví. Kola Olpran do každého počasí. Lidé.cz je největší a nejpopulárnější online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!